Online projekcije filmova

Četvrtak, 1.10. u 20:00

Po završetku događaja niže možete pogledati projekciju prošlogodišnjih pobjednika Revije.

Petak, 2.10. u 9:00

1 Evolucija radionički 2’35” Škola animiranog filma Čakovec
2 U Pablovom svijetu animirani 2’28” Foto kino video klub Zaprešić
3 Ljetna lektira igrani 14’58” Škola filma Šipan
4 Burek TV reportaža 2’24” Kino klub Sisak
5 Dolazak dokumentarni 3’51” Dom mladih Rijeka
6 Vrijeme je stalo dokumentarni 8’16” OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
7 Strah u ulici lipa slobodni stil 0’43” Marta Bota
8 Naš online život o kojem roditelji trebaju znati slobodni stil 2’10” Medijska skupina OŠ Dalj
9 Predsjednički izbori 4D TV reportaža 4’20” Mali filmoljubci OŠTB
10 Dobriša Cesarić, pjesme radionički 1’31” Dramsko-medijska skupina OŠ Dragalić
11 Leteća Ana radionički 2’31” Bacači Sjenki

Petak, 2.10. u 11:00

1 Radosna Pula PC – post corona animirani 1’17” Dodatna nastava informatike
2 Mozak vs princeza animirani 0’50” Marika Škop
3 Šah-mat TV reportaža 2’05” OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
4 Palac gore dokumentarni 8’13” Filmska družina ZAG
5 Potres u Zagrebu dokumentarni 5’53” OŠ Petra Zrinskog
6 Tajne kuhinje animirani 2’16” Filmska družina OŠ Lučac
7 Foodiva u akciji radionički 6’05” Društvo “Naša djeca” Zabok
8 Trailer – elementary crime igrani 2’46” Piccoli Registi
9 1.B radionički 8’19” Art-kino
10 Game run animirani 2’14” Škola animiranog filma Čakovec
11 Ružičaste naočale igrani 3’50” Mali filmoljubci OŠTB
12 Morska čarolija animirani 3’14” Škola filma Šipan
13 Totalno običan dan radionički 2’39” Bacači Sjenki

Petak, 2.10. u 15:00

1 Volonterski kamp Križevci, 2019. TV reportaža 9’21” Filmska družina OŠ Sveti Petar Orehovec
2 Božica dokumentarni 7’58” Foto-kino klub Ivanovec
3 Viceprvaci animirani 3’08” Centar za rad i promociju medijske kulture Lukas
4 Game over igrani 4’30” Medijska družina OŠD
5 Savjest ili strah od osvete igrani 5’47” OŠ Sesvete
6 J. K. Rowling, Harry Potter, Bijeg iz knjižnice radionički 1’50” Dramsko-medijska skupina OŠ Dragalić
7 Znatiželja je otpuhala mačku animirani 0’59” Škola animiranog filma Čakovec
8 Ja sam Edita igrani 3’39” Studio kreativnih ideja Gunja
9 Neće mi nitko vjerovati dokumentarni 3’15” Dom mladih Rijeka
10 School prom animirani 3’16” Narodno sveučilište Dubrava
11 Ralje animirani 1’20” Narodno sveučilište Dubrava
12 Nebraska čajanka igrani 1’57” “In medias tres”
13 Just because… radionički 3’28” Foto kino video klub Zaprešić

Subota, 3.10. u 9:00

1 Moj čudni svijet crtanja dokumentarni 4’26” Dom mladih Rijeka
2 Jedan dan u studenom slobodni stil 2’08” Foto kino klub Ivanovec
3 Ti. igrani 4’20” Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića
4 Dnevnik sedmaša slobodni stil 5’25” OŠ Bartola Kašića
5 Tko su prijatelji? igrani 2’41” Filmska družina OŠ Stjepana Kefelje
6 Propala generacija igrani 5’41” OŠ Strahoninec
7 Na idući level… neovisno slobodni stil 2’45” Filmska skupina Oko
8 Perfect slobodni stil 4’36” English All Around
9 Trenutak Kairosa radionički 7’27” Škola filma Šipan
10 Pogled kroz prozor slobodni stil 0’27” Foto kino video klub Zaprešić
11 Još nam samo jedna fali TV reportaža 2’04” Medijska grupa OŠ dr. Ivana Novaka Macinec
12 Nikad ne bih pogodila slobodni stil 6’08” Multimedijska skupina OŠ Donja Stubica
13 Ipopu bar radionički 1’17” Škola animiranog filma Čakovec

Subota, 3.10. u 11:00

1 Sova i prijatelji animirani 1’02” OŠ Dragojle Jarnević
2 Potraga igrani 6’59” Art-kino
3 Felix dokumentarni 3’58” Starcheck
4 Himna škole slobodni stil 3’13” Filmski vitezovi – OŠ Grigora Viteza
5 Život u Gunji TV reportaža 6’21” Studio kreativnih ideja Gunja
6 Jednostavno je moraš pročitati! igrani 2’45” “In medias tres”
7 Čuvari mora animirani 2’48” OŠ Dragutina Tadijanovića
8 Održivi način života slobodni stil 4’03” EPISKOP
9 Sustainable life animirani 2’37” English All Around
10 Od Kameruna do naših dana dokumentarni 9’55” Foto kino klub Ivanovec
11 Karantena TV reportaža 6’42” Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića
12 Tri jednoroga animirani 2’16” Narodno sveučilište Dubrava
13 Djedov veliki bijeg igrani 1’19” Filmska skupina OŠ “Bol”

Subota, 3.10. u 15:00

1 Slijedi svoje snove TV reportaža 7’08” OŠ Strahoninec
2 Plasma pen slobodni stil 1’13” Filantropsko filmska družina
3 Čarobna olovka igrani 3’58” Art-kino
4 Putuj, gledaj, razgledaj animirani 4’32” Filmsko-kreativni studio VANIMA
5 Što da radi ovaj fant? igrani 5’35” OŠ Bartola Kašića
6 Mravi radionički 1’54” Diversions ISFF
7 Izlazak igrani 3’02” Foto kino video klub Zaprešić
8 Fatamjaugana animirani 1’35” Filmsko-kreativni studio VANIMA
9 Gladigitalci radionički 4’29” Filmsko-kreativni studio VANIMA
10 Na daljinu slobodni stil 6’08” Grabrići
11 Posjet iz svemira animirani 2’25” Videodružina BezVizije
12 Vjerujem i ne vjerujem TV reportaža 5’50” OŠ Katarina Zrinska Mečenčani

Subota, 3.10. u 17:00

1 Slikar animirani 1’13” OŠ Bartola Kašića
2 Sizif animirani 0’50” OŠ Franje Krežme
3 Grimm dobar loš lektira slobodni stil 2’01” OŠ Vugrovec-Kašina
4 Osnovna škola Trnsko dokumentarni 4’37” Filmotrn
5 Jelena i Jana TV reportaža 6’29” Filmska družina OŠ Sveti Petar Orehovec
6 U šumi animirani 3’17” Škola animiranog filma Čakovec
7 Živ, življi dokumentarni 8’00” Osnovna škola Rudeš
8 Umaški gusar radionički 2’33” Društvo Naša Djeca Umag
9 Lutajuća duša animirani 2’48” OŠ Eugena Kumičića
10 Četiri godine nakon igrani 9’20” Leon Šeketa
11 Čekaonica animirani 2’29” Narodno sveučilište Dubrava

Nedjelja, 4.10. u podne