Online projekcije filmova

Četvrtak, 30.9. u 19:00

Live stream otvaranja bit će dostupan ovdje. Po završetku događaja moći ćete pogledati projekciju prošlogodišnjih pobjednika Revije.

Petak, 1.10. u 9:00

1 Čovjek animirani 1’11” Foto kino video klub Zaprešić
2 Igraju se svi po prek animirani 1’52” Filmsko-kreativni studio VANIMA
3 Stvarna iluzija slobodni stil 1’07” KREŽMA
4 Pedalam i uspjehe stvaram dokumentarni 10’45” Filmska sekcija OŠ oca Petra Perice Makarska
5 U gori raste zelen bor animirani 1’38” Filmsko-kreativni studio VANIMA
6 U prolazu igrani 14’00” Blank_filmski inkubator
7 Okvir radionički 4’44” Zadar Organ Festival
8 Znaju li Zagrepčani hrvatski jezik? TV reportaža 3’03” Blank_filmski inkubator
9 Pjevajuće vešmašine animirani 1’55” Škola animiranog filma Čakovec
10 Lukas i superjunaci dokumentarni 8’00” Filmska družina ZAG

Petak, 1.10. u 11:00

1 Ključ za vrata igrani 10’00” Bacači Sjenki
2 The Attic igrani 3’08” Filantropsko filmska družina
3 Trač igrani 6’57” Bacači Sjenki
4 Zeko i potočić animirani 4’47” Foto kino video klub Zaprešić
5 Zekozilla igrani 6’30” Starcheck
6 Ljubimci animirani 1’14” Filmsko-kreativni studio VANIMA
7 ” ” (Naziv ovog filma je puno praznih polja) igrani 4’17” Foto kino video klub Zaprešić
8 Spomenici radionički 5’03” Zadar Organ Festival
9 Šefica dokumentarni 7’14” Filmska družina OŠ Sveti Petar Orehovec
10 Čemu žurba? animirani 2’50” AniMravec; OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica/ZTK Grada Koprivnica

Petak, 1.10. u 15:00

1 Buđenje za pamćenje dokumentarni 10’24” Osnovna škola Rudeš
2 Čudna ljubavna priča radionički 1’03” EPISKOP
3 Lažni život animirani 1’06” Filmska družina OŠ Sveti Petar Orehovec
4 Utjecaj medija na život mladih animirani 1’27” OŠ Čučerje
5 #STOPCyberbullyingu radionički 2’33” Dramsko-medijska skupina OŠ Dragalić
6 Modern times igrani 5’40” Dom mladih Rijeka
7 Gnjurenje slobodni stil 3’47” OŠ Ksavera Šandora Đalskog
8 Oteta djevojčica igrani 5’50” Klub Pulske filmske tvornice
9 Unknown igrani 3’38” EPISKOP
10 Nesavršeno lijepa igrani 2’52” OŠ Josipa Kozarca, Slatina
11 Preparator dokumentarni 2’27” Videodružina BezVizije

Petak, 1.10. u 17:00

1 Kopači zlata animirani 3’07” Foto kino video klub Zaprešić
2 GrafitiRI slobodni stil 2’23” Dom mladih Rijeka
3 Vrijeme u ljusci igrani 7’02” Udruga Mistična bića
4 Rupe TV reportaža 7’00” OŠ Katarina Zrinska Mečenčani
5 Trag istine igrani 8’10” OŠ Petra Kanavelića
6 Mali veliki redatelji radionički 2’40” EPISKOP
7 World slobodni stil 2’06” Foto kino klub Ivanovec
8 Prolazim kroz tišinu slobodni stil 6’01” Filmska skupina OŠ Maria Martinolića
9 Put ka kući radionički 1’31” Dramsko-medijska skupina OŠ Dragalić
10 Brijuni – raj na Zemlji dokumentarni 4’30” Ursula Pavić
11 Labudovi TV reportaža 5’59” Videodružina BezVizije
12 WC avantura animirani 2’09” Filmska grupa OŠ Gornji Mihaljevec

Subota, 2.10. u 9:00

1 Zombie Land igrani 3’28” OŠ Stjepana Kefelje, Kutina – Filmska družina
2 Huligani dokumentarni 7’28” Medijska grupa OŠ dr. Ivana Novaka Macinec
3 Humbara igrani 8’24” Škola filma Šipan
4 Donekle strašno animirani 2’13” Filmsko-kreativni studio VANIMA
5 Bježi dok možeš igrani 6’55” OŠ “Vladimir Nazor”, Duga Resa
6 Čepociklaža radionički 1’47” Društvo “Naša djeca” Zabok
7 Ruke slobodni stil 1’17” Filmska družina OŠ Sveti Petar Orehovec
8 Prva ikad otmica na Šipanu radionički 7’30” Škola filma Šipan
9 Uši animirani 3’10” Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Zagreb
10 Džem animirani 3’35” KREŽMA
11 Čaj od mente radionički 2’18” Dramsko-medijska skupina OŠ Dragalić
12 Ne vidim kraj dokumentarni 8’06” OŠ Strahoninec

Subota, 2.10. u 11:00

1 Boje animirani 1’26” Foto kino video klub Zaprešić
2 Moja nedjelja slobodni stil 4’51” KREŽMA
3 Divna je moja mama dokumentarni 10’00” Filmska družina Kreše Golika
4 Velike stvari igrani 9’30” Kaooosss
5 Životni put TV reportaža 2’58” OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
6 Nevidljiva igrani 3’23” OŠ Ksavera Šandora Đalskog
7 Srcem do srca slobodni stil 2’39” Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Zagreb
8 Sretna nova godina animirani 2’47” OŠ Bartola Kašića
9 Život u bojama TV reportaža 6’30” OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
10 Elementary Crime igrani 4’19” Piccoli Registi
11 Geometrijske pustolovine animirani 1’46” Grabrići
12 Bostonov poučak igrani 3’01” Filmska družina OŠ Sveti Petar Orehovec

Subota, 2.10. u 15:00

1 Legenda, videomamac slobodni stil 1’11” Osnovna škola “Ljubo Babić” Jastrebarsko
2 Knjižnica TV reportaža 8’26” Foto kino video klub Zaprešić
3 Naopačke knjiga animirani 2’21” Škola animiranog filma Čakovec
4 Koraljka dokumentarni 10’33” Filmski vitezovi – OŠ Grigora Viteza
5 Pirati iz Zaostroga radionički 7’52” Kino klub Sisak
6 Čarolijom do čiste Zemlje igrani 6’39” Osnovna škola Klinča Sela
7 Kamenčić animirani 2’24” Škola animiranog filma Čakovec
8 Virtualna škola iza kamere igrani 1’16” Osnovna škola Augusta Cesarca
9 Vitaminska sreća radionički 0’51” Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Zagreb
10 Voće u školi radionički 1’24” Dramsko-medijska skupina OŠ Dragalić
11 Volontiranje TV reportaža 11’21” Filmska sekcija OŠ oca Petra Perice Makarska

Nedjelja, 3.10. u podne

Live stream zatvaranja bit će dostupan ovdje. Po završetku događaja moći ćete pogledati projekciju novih pobjednika Revije.